REKLAMA [A] - GBS BANK
Groźny pożar w miejscowości Buków.

Do groźnego pożaru doszło 11 sierpnia 2022 w pobliżu miejscowości Buków.

News will be here

Spłonęło blisko 28 hektarów rżyska, hektar nieużytków oraz 90 arów lasu znajdującego się w pobliżu pola.


Informacja o pożarze wpłynęła na Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze o godzinie 14.40. W związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, ogień na polu rozprzestrzenił się błyskawicznie na sąsiadujący w pobliżu las i nieużytki.


Dzięki sprawnie przeprowadzonej akcji gaśniczej, pożar udało się opanować o godzinie 17.00.

W działaniach brało udział 17 zastępów PSP, OSP oraz służby patrolowo-gaśnicze Lasów Państwowych. Dodatkowo pracę strażaków wspomagały dwa samoloty gaśnicze Lasów Państwowych, które wykonały kilka zrzutów środka gaśniczego na obszarze objętym pożarem, skutecznie ograniczając dalsze rozprzestrzenianie ognia.

Źródło: KM PSP Zielona Góra

12-08-2022 Redakcja
Portal LubuskieOnline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Profesjonalne projekty elewacji domów w formie wizualizacji 2D/3D

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego profesjonalnego biura Elewacyjnie.pl, które oferuje projekt elewacji przedstawiany za ...


Firmowe strony internetowe, Strona i Sklep internetowy, Pozycjonowanie

Dzień dobry, Zachęcam do skorzystania z usługi stworzenia strony internetowej dla przedstawienia Państwa firmy, obiektu lub i...

Reklama [B]

Śledź nas

Najczęściej oglądane

Cud w gorzowskim szpitalu.

Cud w gorzowskim szpitalu.

Gorzowscy lekarze kolejny raz doprowadzili do szczęśliwego końca ciążę w sytuacji, gdy zbyt wcześnie odeszły wody płodowe. Teraz mały Tymon wraz z rodzicami jest już w domu.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

W piątek około godziny 10:45 na węźle Skwierzyna Zachód doszło do tragicznego zderzenia samochodu ciężarowego z osobówką. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

W dobie szalejącego kryzysu niełatwo być liderem biznesu. Im się udaje.

W dobie szalejącego kryzysu niełatwo być liderem biznesu. Im się...

Wzrost kosztów produkcji, kosztów utrzymania firm i pracowników. Wysokie ceny materiałów, nieaktualne kosztorysy, bo sytuacja dynamicznie się zmienia.

Ostatnie komentarze

Sonda

Czy podoba Ci się portal LubuskieOnline.pl ?

TAK
NIE
NIE WIEM