Reklama [A] - GBS Bank

Stabilne wyniki lotniska w Babimoście

Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze opublikowało statystyki dotyczące lotniska w Babimoście. Od początku br. obsłużono na nim ponad 2.700 pasażerów, z czego ponad 1.200 w lutym, w którym wykonano 127 operacji lotniczych. To stabilny wynik – komentuje PPL.

Gorzów: Lekki wzrost bezrobocia.

Na początku lutego w Gorzowie było zarejestrowanych 1447 osób, a pod koniec ubiegłego miesiąca 1524 osoby, co oznacza wzrost o 77 osób. Stopa bezrobocia podniosła się o jedną dziesiątą punktu procentowego; z 2,6 do 2,7%.

Ogłoszenia

SKUP MB SPRINTER KACZKA HIACE HYUNDAI H100 GOTÓWKA

Pilnie odkupię wymienione auta w każdym stanie : - mercedes kaczka ,sprinter do 2000 r,vario - toyota corolla z lat 1988-2006e...

Śledź nas

Najczęściej oglądane

Cud w gorzowskim szpitalu.

Cud w gorzowskim szpitalu.

Gorzowscy lekarze kolejny raz doprowadzili do szczęśliwego końca ciążę w sytuacji, gdy zbyt wcześnie odeszły wody płodowe. Teraz mały Tymon wraz z rodzicami jest już w domu.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

W piątek około godziny 10:45 na węźle Skwierzyna Zachód doszło do tragicznego zderzenia samochodu ciężarowego z osobówką. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

Uciekał samochodem, pieszo a później wpław. [WIDEO]

Uciekał samochodem, pieszo a później wpław. [WIDEO]

18 zarzutów usłyszał zatrzymany przez świebodzińskich policjantów 34-latek. Wśród nich jest trzynastokrotne złamanie zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, dwukrotne niezatrzymanie się do kontroli, posiadanie narkotyków, a także wielokrotne kradzieże p...

Reklama [B]

Reklama [B] - Prokop i Syn

Ostatnie komentarze

Reklama [C]

Sonda

Czy podoba Ci się portal LubuskieOnline.pl ?

TAK
NIE
NIE WIEM