REKLAMA [A] - GBS BANK
Seryjny podpalacz zatrzymany przez kryminalnych. Straty to ponad 21 tysięcy złotych.

Kryminalni z Żar zatrzymali mężczyznę podejrzanego o serię podpaleń pojemników na odpady na terenie miasta. Wyrządzone przez niego szkody opiewają na sumę ponad 21 tysięcy złotych. 64-letni mężczyzna usłyszał łącznie 8 zarzutów.

News will be here

W środę (10 sierpnia) do Komendy Powiatowej Policji w Żarach wpłynęły kolejne zgłoszenie, o serii podpaleń pojemników na odpady w rejonie ulicy Zielonogórskiej w Żarach.

O podobnych sprawach policjanci informowani byli na przestrzeni ostatnich trzech miesięcy. Zgromadzony materiał procesowy wykorzystany został w pracy operacyjnej, dzięki czemu wytypowano podejrzanego o liczne zniszczenia mienia.

Jeszcze tego samego dnia żarscy kryminalni zatrzymali wytypowanego mężczyznę, który w eksperymencie procesowym wskazał miejsca, w których dokonywał podpaleń pojemników i koszy na śmieci.

Eksperyment procesowy potwierdził, że wskazane miejsca podpaleń są tożsame z tymi, o których zawiadamiali Policję pokrzywdzeni. Zatrzymany 64-letni mieszkaniec Żar usłyszał 8 zarzutów zniszczenia mienia. Łączna kwota wyrządzonych szkód to ponad 21 tysięcy złotych. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Żarach
Zdjęcie: Lubuska Policja

12-08-2022 Redakcja
Portal LubuskieOnline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Profesjonalne projekty elewacji domów w formie wizualizacji 2D/3D

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego profesjonalnego biura Elewacyjnie.pl, które oferuje projekt elewacji przedstawiany za ...


Firmowe strony internetowe, Strona i Sklep internetowy, Pozycjonowanie

Dzień dobry, Zachęcam do skorzystania z usługi stworzenia strony internetowej dla przedstawienia Państwa firmy, obiektu lub i...

Reklama [B]

Śledź nas

Najczęściej oglądane

Cud w gorzowskim szpitalu.

Cud w gorzowskim szpitalu.

Gorzowscy lekarze kolejny raz doprowadzili do szczęśliwego końca ciążę w sytuacji, gdy zbyt wcześnie odeszły wody płodowe. Teraz mały Tymon wraz z rodzicami jest już w domu.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

W piątek około godziny 10:45 na węźle Skwierzyna Zachód doszło do tragicznego zderzenia samochodu ciężarowego z osobówką. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

W dobie szalejącego kryzysu niełatwo być liderem biznesu. Im się udaje.

W dobie szalejącego kryzysu niełatwo być liderem biznesu. Im się...

Wzrost kosztów produkcji, kosztów utrzymania firm i pracowników. Wysokie ceny materiałów, nieaktualne kosztorysy, bo sytuacja dynamicznie się zmienia.

Ostatnie komentarze

Sonda

Czy podoba Ci się portal LubuskieOnline.pl ?

TAK
NIE
NIE WIEM