REKLAMA [A] - GBS BANK
Po robocie nawet złodziej musi odpocząć. Usnęli na włamaniu.

Policjanci zatrzymali sprawców kradzieży, którzy poprzez wybicie szyb, włamali się do trzech samochodów osobowych i zabrali akumulatory.

News will be here

Straty jakie poniósł właściciel pojazdów to ponad 3 tysiące złotych. Kobieta oraz dwóch mężczyzn, zmęczyli się „pracą”, po schowaniu „łupów” w bagażniku, postanowili odpocząć i zasnęli w samochodzie który jak się okazało również był kradziony. Policjanci obudzili i zatrzymali sprawców. Dwóch mężczyzn decyzją Sądu Rejonowego w Żaganiu zostało tymczasowo aresztowanych.

W niedzielę (21 sierpnia) w godzinach południowych do Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu wpłynęło nietypowe zgłoszenie o sprawcach kradzieży z włamaniem do pojazdów, którzy śpią na miejscu zdarzenia. Policjanci udali się na ul. Kożuchowską w Żaganiu gdzie zastali wybite szyby w trzech samochodach osobowych w których zostały skradzione akumulatory.

W zaparkowanym obok pojeździe marki VW spały trzy osoby. Jak ustalili policjanci to 32 letnia kobieta oraz dwóch 31 i 22 letni mężczyźni. W samochodzie w którym się znajdowali policjanci ujawnili skradzione akumulatory.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach ustalono, że samochód marki VW również jest kradziony. Straty jakie poniósł właściciel w wyniku tego przestępczego dziania to ponad trzy tysiące złotych.

Włamanie okazało się bardzo męczące. Cała trójka po „dobrze” wykonanym zadaniu postanowiła odpocząć ucinając sobie drzemkę. Decyzją Sądu Rejonowego w Żaganiu dwóch mężczyzn zostało tymczasowo aresztowanych na okres trzech miesięcy.   

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w  Żaganiu

28-08-2022 Redakcja
Portal LubuskieOnline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Profesjonalne projekty elewacji domów w formie wizualizacji 2D/3D

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego profesjonalnego biura Elewacyjnie.pl, które oferuje projekt elewacji przedstawiany za ...


Firmowe strony internetowe, Strona i Sklep internetowy, Pozycjonowanie

Dzień dobry, Zachęcam do skorzystania z usługi stworzenia strony internetowej dla przedstawienia Państwa firmy, obiektu lub i...

Reklama [B]

Śledź nas

Najczęściej oglądane

Cud w gorzowskim szpitalu.

Cud w gorzowskim szpitalu.

Gorzowscy lekarze kolejny raz doprowadzili do szczęśliwego końca ciążę w sytuacji, gdy zbyt wcześnie odeszły wody płodowe. Teraz mały Tymon wraz z rodzicami jest już w domu.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

W piątek około godziny 10:45 na węźle Skwierzyna Zachód doszło do tragicznego zderzenia samochodu ciężarowego z osobówką. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

W dobie szalejącego kryzysu niełatwo być liderem biznesu. Im się udaje.

W dobie szalejącego kryzysu niełatwo być liderem biznesu. Im się...

Wzrost kosztów produkcji, kosztów utrzymania firm i pracowników. Wysokie ceny materiałów, nieaktualne kosztorysy, bo sytuacja dynamicznie się zmienia.

Ostatnie komentarze

Sonda

Czy podoba Ci się portal LubuskieOnline.pl ?

TAK
NIE
NIE WIEM