Reklama [A] - GBS Bank
Po robocie nawet złodziej musi odpocząć. Usnęli na włamaniu.

Policjanci zatrzymali sprawców kradzieży, którzy poprzez wybicie szyb, włamali się do trzech samochodów osobowych i zabrali akumulatory.

--- REKLAMA ---

Straty jakie poniósł właściciel pojazdów to ponad 3 tysiące złotych. Kobieta oraz dwóch mężczyzn, zmęczyli się „pracą”, po schowaniu „łupów” w bagażniku, postanowili odpocząć i zasnęli w samochodzie który jak się okazało również był kradziony. Policjanci obudzili i zatrzymali sprawców. Dwóch mężczyzn decyzją Sądu Rejonowego w Żaganiu zostało tymczasowo aresztowanych.

W niedzielę (21 sierpnia) w godzinach południowych do Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu wpłynęło nietypowe zgłoszenie o sprawcach kradzieży z włamaniem do pojazdów, którzy śpią na miejscu zdarzenia. Policjanci udali się na ul. Kożuchowską w Żaganiu gdzie zastali wybite szyby w trzech samochodach osobowych w których zostały skradzione akumulatory.

W zaparkowanym obok pojeździe marki VW spały trzy osoby. Jak ustalili policjanci to 32 letnia kobieta oraz dwóch 31 i 22 letni mężczyźni. W samochodzie w którym się znajdowali policjanci ujawnili skradzione akumulatory.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach ustalono, że samochód marki VW również jest kradziony. Straty jakie poniósł właściciel w wyniku tego przestępczego dziania to ponad trzy tysiące złotych.

Włamanie okazało się bardzo męczące. Cała trójka po „dobrze” wykonanym zadaniu postanowiła odpocząć ucinając sobie drzemkę. Decyzją Sądu Rejonowego w Żaganiu dwóch mężczyzn zostało tymczasowo aresztowanych na okres trzech miesięcy.   

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w  Żaganiu

28-08-2022 Redakcja
Portal LubuskieOnline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

SKUP MB SPRINTER KACZKA HIACE HYUNDAI H100 GOTÓWKA

Pilnie odkupię wymienione auta w każdym stanie : - mercedes kaczka ,sprinter do 2000 r,vario - toyota corolla z lat 1988-2006e...

Śledź nas

Najczęściej oglądane

Cud w gorzowskim szpitalu.

Cud w gorzowskim szpitalu.

Gorzowscy lekarze kolejny raz doprowadzili do szczęśliwego końca ciążę w sytuacji, gdy zbyt wcześnie odeszły wody płodowe. Teraz mały Tymon wraz z rodzicami jest już w domu.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

W piątek około godziny 10:45 na węźle Skwierzyna Zachód doszło do tragicznego zderzenia samochodu ciężarowego z osobówką. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

Uciekał samochodem, pieszo a później wpław. [WIDEO]

Uciekał samochodem, pieszo a później wpław. [WIDEO]

18 zarzutów usłyszał zatrzymany przez świebodzińskich policjantów 34-latek. Wśród nich jest trzynastokrotne złamanie zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, dwukrotne niezatrzymanie się do kontroli, posiadanie narkotyków, a także wielokrotne kradzieże p...

Reklama [B]

Reklama [B] - Prokop i Syn

Ostatnie komentarze

Reklama [C]

Sonda

Czy podoba Ci się portal LubuskieOnline.pl ?

TAK
NIE
NIE WIEM