REKLAMA [A] - GBS BANK
26-latek zatrzymany po policyjnym pościgu.

Kierujący samochodem BMW, nie zatrzymał się do kontroli drogowej, pomimo wydawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, nie reagował i kontynuował dalszą brawurową jazdę, stwarzając bezpośrednie zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego oraz policjantów.

News will be here

Policjanci zatrzymali 26-letniego kierującego w bezpośrednim pościgu. Mężczyzna miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami oraz czynny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Usłyszał zarzuty karne, za które grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

W niedzielę (4 sierpnia) policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu w trakcie patrolu miasta postanowili zatrzymać do kontroli drogowej, kierującego samochodem osobowym marki BMW.

Ten na widok policyjnego radiowozu gwałtownie przyśpieszył i pomimo wydawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych kierowca nie reagował, kontynuował ucieczkę ulicami miasta, popełniając szereg wykroczeń drogowych. Samochód zatrzymał się po tym, jak uderzył w zaparkowany przy ulicy pojazd. Kierujący wybiegł i kontynuował ucieczkę pieszo.

26-letni mężczyzna został zatrzymany w bezpośrednim pościgu przez policjantów. W trakcie wykonywanych czynności ustalono, że posiada czynny zakaz prowadzenia wszelkimi pojazdami mechanicznym oraz ma cofnięte uprawnienia do kierowania.

Mężczyzna odpowie również za wykroczenia drogowe, które popełnił w trakcie ucieczki. Przypominamy, że od kilku lat niezatrzymanie się do kontroli drogowej jest przestępstwem. Zatrzymany usłyszał zarzuty karne, za które grozi łącznie kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Żaganiu

08-08-2023 Redakcja
Portal LubuskieOnline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Profesjonalne projekty elewacji domów w formie wizualizacji 2D/3D

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego profesjonalnego biura Elewacyjnie.pl, które oferuje projekt elewacji przedstawiany za ...


Firmowe strony internetowe, Strona i Sklep internetowy, Pozycjonowanie

Dzień dobry, Zachęcam do skorzystania z usługi stworzenia strony internetowej dla przedstawienia Państwa firmy, obiektu lub i...

Reklama [B]

Śledź nas

Najczęściej oglądane

Cud w gorzowskim szpitalu.

Cud w gorzowskim szpitalu.

Gorzowscy lekarze kolejny raz doprowadzili do szczęśliwego końca ciążę w sytuacji, gdy zbyt wcześnie odeszły wody płodowe. Teraz mały Tymon wraz z rodzicami jest już w domu.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

W piątek około godziny 10:45 na węźle Skwierzyna Zachód doszło do tragicznego zderzenia samochodu ciężarowego z osobówką. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

W dobie szalejącego kryzysu niełatwo być liderem biznesu. Im się udaje.

W dobie szalejącego kryzysu niełatwo być liderem biznesu. Im się...

Wzrost kosztów produkcji, kosztów utrzymania firm i pracowników. Wysokie ceny materiałów, nieaktualne kosztorysy, bo sytuacja dynamicznie się zmienia.

Ostatnie komentarze

Sonda

Czy podoba Ci się portal LubuskieOnline.pl ?

TAK
NIE
NIE WIEM