REKLAMA [A] - GBS BANK
Od 13 lat jeździł busem mimo zakazu prowadzenia auta. Wpadł koło Świebodzina.

Kierowcę samochodu dostawczego, któremu cofnięto uprawnienia do kierowania pojazdami, skontrolowali inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowcę przekazano do dyspozycji Policji.

News will be here

We wtorek na drodze krajowej nr 92 koło Świebodzina, inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego z Sulęcina zatrzymali do kontroli samochód dostawczy, którym przewożono tuje. Pojazd został zważony. W tym zakresie wszystko było w porządku.

Okazało się jednak, że w Centralnej Ewidencji Kierowców nie ma informacji na temat kontrolowanego kierowcy. Kierowca próbując to wyjaśnić okazał inspektorom decyzję wydaną przez starostę w 2009 r. o zatrzymaniu prawa jazdy. Przyznał również, że uprawnienia do kierowania pojazdami zostały mu cofnięte.

O zaistniałej sytuacji powiadomiono Policję, która zatrzymała kierowcę do wyjaśnienia sprawy.

Źródło: WITD Gorzów Wlkp.

10-09-2022 Redakcja
Portal LubuskieOnline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Profesjonalne projekty elewacji domów w formie wizualizacji 2D/3D

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego profesjonalnego biura Elewacyjnie.pl, które oferuje projekt elewacji przedstawiany za ...


Firmowe strony internetowe, Strona i Sklep internetowy, Pozycjonowanie

Dzień dobry, Zachęcam do skorzystania z usługi stworzenia strony internetowej dla przedstawienia Państwa firmy, obiektu lub i...

Reklama [B]

Śledź nas

Najczęściej oglądane

Cud w gorzowskim szpitalu.

Cud w gorzowskim szpitalu.

Gorzowscy lekarze kolejny raz doprowadzili do szczęśliwego końca ciążę w sytuacji, gdy zbyt wcześnie odeszły wody płodowe. Teraz mały Tymon wraz z rodzicami jest już w domu.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

W piątek około godziny 10:45 na węźle Skwierzyna Zachód doszło do tragicznego zderzenia samochodu ciężarowego z osobówką. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

W dobie szalejącego kryzysu niełatwo być liderem biznesu. Im się udaje.

W dobie szalejącego kryzysu niełatwo być liderem biznesu. Im się...

Wzrost kosztów produkcji, kosztów utrzymania firm i pracowników. Wysokie ceny materiałów, nieaktualne kosztorysy, bo sytuacja dynamicznie się zmienia.

Ostatnie komentarze

Sonda

Czy podoba Ci się portal LubuskieOnline.pl ?

TAK
NIE
NIE WIEM