REKLAMA [A] - GBS BANK
Skuteczny pościg za drogowym piratem.

Policjanci ze Dobiegniewa zatrzymali 42-letniego kierowcę, który nie powinien wsiąść za kierownicę.

News will be here

Po skutecznym policyjnym pościgu nieodpowiedzialny kierowca odpowie za niebezpieczne zachowanie na drodze. Mężczyzna będzie odpowiadał za ucieczkę przed policjantami, złamanie zakazu kierowania pojazdami oraz za wykroczenia, które popełnił w czasie ucieczki. 42-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W sobotę (20 sierpnia) policjanci z Dobiegniewa zauważyli kierowcę osobówki, który według wiedzy mundurowych nie powinien wsiadać za kierownicę. Kiedy policjanci dali sygnały do zatrzymania, kierowca fiata zaczął uciekać drogą krajową numer 22 w kierunku Wałcza.

Mężczyzna nie miał najmniejszego zamiaru się zatrzymać. Po kilku kilometrach szaleńczej jazdy wjechał w drogę leśną. Tutaj z uwagi na duże nierówności i szybką jazdę jego samochód uległ uszkodzeniu. Niesprawne auto zmusiło kierowcę do ucieczki pieszo. Niestety dla niego po krótkim pościgu został zatrzymany przez policjantów i doprowadzony do radiowozu.

Okazało się, że za kierownicą fiata siedział 42-latek. Kiedy policjanci sprawdzili „historie” mężczyzny okazało się, że jest ona szczególnie bogata. Kierowca miał orzeczony sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Mężczyzna został przewieziony do policyjnej izby zatrzymań. Usłyszy zarzuty dotyczące niezatrzymania się do kontroli. Odpowie również za pozostałe przewinienia, które ma na koncie. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.  

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Strzelcach Krajeńskich

24-08-2022 Redakcja
Portal LubuskieOnline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Profesjonalne projekty elewacji domów w formie wizualizacji 2D/3D

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego profesjonalnego biura Elewacyjnie.pl, które oferuje projekt elewacji przedstawiany za ...


Firmowe strony internetowe, Strona i Sklep internetowy, Pozycjonowanie

Dzień dobry, Zachęcam do skorzystania z usługi stworzenia strony internetowej dla przedstawienia Państwa firmy, obiektu lub i...

Reklama [B]

Śledź nas

Najczęściej oglądane

Cud w gorzowskim szpitalu.

Cud w gorzowskim szpitalu.

Gorzowscy lekarze kolejny raz doprowadzili do szczęśliwego końca ciążę w sytuacji, gdy zbyt wcześnie odeszły wody płodowe. Teraz mały Tymon wraz z rodzicami jest już w domu.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

W piątek około godziny 10:45 na węźle Skwierzyna Zachód doszło do tragicznego zderzenia samochodu ciężarowego z osobówką. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

W dobie szalejącego kryzysu niełatwo być liderem biznesu. Im się udaje.

W dobie szalejącego kryzysu niełatwo być liderem biznesu. Im się...

Wzrost kosztów produkcji, kosztów utrzymania firm i pracowników. Wysokie ceny materiałów, nieaktualne kosztorysy, bo sytuacja dynamicznie się zmienia.

Ostatnie komentarze

Sonda

Czy podoba Ci się portal LubuskieOnline.pl ?

TAK
NIE
NIE WIEM