REKLAMA [A] - GBS BANK
Poszukiwany za przestępstwa seksualne uciekał przez okno. W pościgu pieszym zatrzymali go dzielnicowi.

Do zakładu karnego trafił już 54-latek, który poszukiwany był od lipca tego roku za przestępstwa seksualne.

News will be here

Jego zatrzymanie było możliwe dzięki doskonałemu rozpoznaniu podległego rejonu przez dzielnicowych. Mężczyzna został namierzony w jednym z mieszkań na ternie gminy Strzelce Krajeńskie. Próbując uniknąć odpowiedzialności wyskoczył przez okno i uciekał przez pole. Chwilę później został zatrzymany w pościgu pieszym.

Praca dzielnicowego, to przede wszystkim bliski kontakt z mieszkańcami. Spotkania ze społeczeństwem, realizacja programów profilaktycznych, czy wreszcie pomoc w rozwiązywaniu skomplikowanych i tych pozornie drobniejszych problemów. Nie przez przypadek dzielnicowy nazywany jest policjantem pierwszego kontaktu.

To często do niego trafiamy szukając pomocy ze strony Policji. Dzięki jego pracy możliwe jest również rozwiązanie wielu skomplikowanych spraw kryminalnych, czy namierzenie i zatrzymanie osób poszukiwanych. Tak było w przypadku 54-latka, który od kilku tygodniu poszukiwany był za przestępstwa seksualne. W jego namierzeniu kluczową rolę odegrała praca dzielnicowych ze Strzelec Krajeńskich.

Dzięki doskonałemu rozpoznaniu podległego rejonu policjanci ustalili prawdopodobne miejsce, w którym ukrywa się mężczyzna. Kiedy funkcjonariusze zapukali do drzwi od wytypowanego mieszkania, poszukiwany wyskoczył przez okno i uciekał polem.

Został zatrzymany kilka minut później, po skutecznym pościgu pieszym. Jeszcze tego samego dnia poszukiwany mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności.

Źródło: Powiatowa Policji w Strzelcach Krajeńskich

04-09-2022 Redakcja
Portal LubuskieOnline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Profesjonalne projekty elewacji domów w formie wizualizacji 2D/3D

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego profesjonalnego biura Elewacyjnie.pl, które oferuje projekt elewacji przedstawiany za ...


Firmowe strony internetowe, Strona i Sklep internetowy, Pozycjonowanie

Dzień dobry, Zachęcam do skorzystania z usługi stworzenia strony internetowej dla przedstawienia Państwa firmy, obiektu lub i...

Reklama [B]

Śledź nas

Najczęściej oglądane

Cud w gorzowskim szpitalu.

Cud w gorzowskim szpitalu.

Gorzowscy lekarze kolejny raz doprowadzili do szczęśliwego końca ciążę w sytuacji, gdy zbyt wcześnie odeszły wody płodowe. Teraz mały Tymon wraz z rodzicami jest już w domu.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

W piątek około godziny 10:45 na węźle Skwierzyna Zachód doszło do tragicznego zderzenia samochodu ciężarowego z osobówką. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

W dobie szalejącego kryzysu niełatwo być liderem biznesu. Im się udaje.

W dobie szalejącego kryzysu niełatwo być liderem biznesu. Im się...

Wzrost kosztów produkcji, kosztów utrzymania firm i pracowników. Wysokie ceny materiałów, nieaktualne kosztorysy, bo sytuacja dynamicznie się zmienia.

Ostatnie komentarze

Sonda

Czy podoba Ci się portal LubuskieOnline.pl ?

TAK
NIE
NIE WIEM