REKLAMA [A] - GBS BANK
Pokrzywdzonego uderzali pięściami i gumową rurką – napastnicy szybko zatrzymani przez policjantów.

Sąd przychylił się do wniosku Policji i prokuratury, tymczasowo aresztując dwóch mężczyzn. 50 oraz 45-latek pobili swoją ofiarę.

News will be here

Następnie grożąc pokrzywdzonemu przedmiotem przypominającym broń, przywłaszczyli jego pieniądze, dokumenty oraz telefon komórkowy. Gdy tylko 32-latek powiadomił o zdarzeniu mundurowych, ci od razu ruszyli do działania zatrzymując napastników. Za popełnione przestępstwa podejrzani muszą liczyć z bardzo poważnym konsekwencjami. Grozi im kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę (9 lipca) 32-letni mężczyzna poinformował sulęcińskich policjantów, iż został pobity i okradziony. Grożono mu również przedmiotem przypominającym broń. Pokrzywdzony znał napastników, ponieważ wspólnie pracowali. Podczas rozmowy, 50 i 45-latek zarzucili swojej ofierze oszustwo, z związku z wykonaną usługą transportową. Zaczęli okładać go pięściami i gumową rurką. Do jego głowy przystawili przedmiot przypominający broń, grożąc przy tym pozbawieniem życia. Następnie przywłaszczyli pokaźną gotówkę, jego dokumenty oraz telefon komórkowy, po czym kazali swojej ofierze odjechać z miejsca spotkania.

Gdy policjanci tylko dowiedzieli się o sprawie, natychmiast ruszyli do działania. Zatrzymali mężczyzn odpowiedzialnych za rozbój i pobicie. W miejscu zamieszkania jednego nich zabezpieczyli przedmiot przypominający broń, dokumenty oraz gotówkę. Biorąc pod uwagę brutalność cechującą działanie 50 i 45-latka, sąd przychylił się do wniosku Policji i Prokuratury, tymczasowo aresztując mężczyzn. Za popełnione przestępstwa, podejrzani muszą liczyć z bardzo poważnym konsekwencjami. Grozi im kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie

18-07-2023 Redakcja
Portal LubuskieOnline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Profesjonalne projekty elewacji domów w formie wizualizacji 2D/3D

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego profesjonalnego biura Elewacyjnie.pl, które oferuje projekt elewacji przedstawiany za ...


Firmowe strony internetowe, Strona i Sklep internetowy, Pozycjonowanie

Dzień dobry, Zachęcam do skorzystania z usługi stworzenia strony internetowej dla przedstawienia Państwa firmy, obiektu lub i...

Reklama [B]

Śledź nas

Najczęściej oglądane

Cud w gorzowskim szpitalu.

Cud w gorzowskim szpitalu.

Gorzowscy lekarze kolejny raz doprowadzili do szczęśliwego końca ciążę w sytuacji, gdy zbyt wcześnie odeszły wody płodowe. Teraz mały Tymon wraz z rodzicami jest już w domu.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

W piątek około godziny 10:45 na węźle Skwierzyna Zachód doszło do tragicznego zderzenia samochodu ciężarowego z osobówką. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

W dobie szalejącego kryzysu niełatwo być liderem biznesu. Im się udaje.

W dobie szalejącego kryzysu niełatwo być liderem biznesu. Im się...

Wzrost kosztów produkcji, kosztów utrzymania firm i pracowników. Wysokie ceny materiałów, nieaktualne kosztorysy, bo sytuacja dynamicznie się zmienia.

Ostatnie komentarze

Sonda

Czy podoba Ci się portal LubuskieOnline.pl ?

TAK
NIE
NIE WIEM