REKLAMA [A] - GBS BANK
Pies miał mieć nowy dom. Oprawca w bestialski sposób pozbawił go życia.

Sulęcińscy policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, który w niezwykle bestialski sposób pozbawił życia labradora.

News will be here

65-latek miał zaopiekować się bezpańskim zwierzęciem i znaleźć mu nowy dom. Zamiast tego postanowił pozbyć się „problemu” wieszając czworonoga na drzewie. Podejrzany usłyszał zarzut zabicia psa ze szczególnym okrucieństwem. Czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w drugiej połowie września na terenie gminy Torzym. W niedzielę (18 września) dyżurny sulęcińskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o psie powieszonym w kompleksie leśnym na terenie gminy Torzym, którego znalazł przechodzień. Sprawą natychmiast zajęli się kryminalni. W miejscu przestępstwa, policjanci wykonali szczegółowe oględziny. Zabezpieczyli ślady oraz martwe zwierzę. Następnie rozpytali mieszkańców okolicznych miejscowości.

Dzięki zaangażowaniu, mundurowi w krótkim czasie ustalili i zatrzymali podejrzanego o ten bestialski czyn. 65-letni mieszkaniec gminy Torzym, miał podjąć się opieki nad bezpańskim psem i znaleźć mu nowy dom. Zamiast tego postanowił pozbyć się „problemu” wieszając czworonoga na drzewie.

Mężczyzna usłyszał zarzut zabicia psa ze szczególnym okrucieństwem. Przyznał się do zarzucanego mu czynu. O dalszych losach mężczyzny zadecyduje sąd. Zgodnie z artykułem 35 Ustawy o ochronie zwierząt za zabicie zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie

29-09-2022 Redakcja
Portal LubuskieOnline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Profesjonalne projekty elewacji domów w formie wizualizacji 2D/3D

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego profesjonalnego biura Elewacyjnie.pl, które oferuje projekt elewacji przedstawiany za ...


Firmowe strony internetowe, Strona i Sklep internetowy, Pozycjonowanie

Dzień dobry, Zachęcam do skorzystania z usługi stworzenia strony internetowej dla przedstawienia Państwa firmy, obiektu lub i...

Reklama [B]

Śledź nas

Najczęściej oglądane

Cud w gorzowskim szpitalu.

Cud w gorzowskim szpitalu.

Gorzowscy lekarze kolejny raz doprowadzili do szczęśliwego końca ciążę w sytuacji, gdy zbyt wcześnie odeszły wody płodowe. Teraz mały Tymon wraz z rodzicami jest już w domu.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

W piątek około godziny 10:45 na węźle Skwierzyna Zachód doszło do tragicznego zderzenia samochodu ciężarowego z osobówką. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

W dobie szalejącego kryzysu niełatwo być liderem biznesu. Im się udaje.

W dobie szalejącego kryzysu niełatwo być liderem biznesu. Im się...

Wzrost kosztów produkcji, kosztów utrzymania firm i pracowników. Wysokie ceny materiałów, nieaktualne kosztorysy, bo sytuacja dynamicznie się zmienia.

Ostatnie komentarze

Sonda

Czy podoba Ci się portal LubuskieOnline.pl ?

TAK
NIE
NIE WIEM