REKLAMA [A] - GBS BANK
Kierował po narkotykach, bez uprawnień i badań technicznych pojazdu. 39-latek zatrzymany po pościgu.

Jazda pod wpływem narkotyków, bez uprawnień i badań technicznych pojazdu była powodem nocnej ucieczki 30-letniego kierowcy przed patrolem wschowskiej Policji.

News will be here

Mężczyzna został zatrzymany chwilę po tym jak porzucił auto na jednej z posesji w Starych Drzewcach. Po krótki pościgu został zatrzymany przez interweniujących policjantów.

Do zdarzenia doszło tuż po północy (6 września) na terenie gminy Szlichtyngowa. Patrol wschowskiej policji zainteresował się kierowcą osobowego volkswagena, którego jazda wzbudziła podejrzenia co do stanu trzeźwości kierowcy.

Mężczyzna wykonywał gwałtowne manewry i na widok radiowozu skręcił w stronę Starych Drzewiec. Policjanci postanowili sprawdzić przyczyny irracjonalnego zachowania kierowcy i użyli sygnałów świetlnych i dźwiękowych w celu jego zatrzymania. Mężczyzna zamiast zjechać na pobocze, wjechał na drogę polną, a następnie zaczął gwałtownie cofać.

Po chwili zatrzymał się na wysokości jednej z posesji, wybiegł z pojazdu i zaczął uciekać. Mężczyzna został jednak szybko zatrzymany przez interweniujących policjantów.

39-latek oświadczył mundurowym, że wypił wcześniej jedno piwo. W wyniku sprawdzeń w systemie policyjnym wyszło na jaw, że nie posiadał on uprawnień do kierowania, a dowód rejestracyjny pojazdu, którym uciekał był zatrzymany z uwagi na fatalny stan techniczny auta.

Użyty test narkotykowy wykazał w jego organizmie obecność środków odurzających. 39-latek w najbliższym czasie usłyszy zarzuty.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

06-09-2022 Redakcja
Portal LubuskieOnline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Profesjonalne projekty elewacji domów w formie wizualizacji 2D/3D

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego profesjonalnego biura Elewacyjnie.pl, które oferuje projekt elewacji przedstawiany za ...


Firmowe strony internetowe, Strona i Sklep internetowy, Pozycjonowanie

Dzień dobry, Zachęcam do skorzystania z usługi stworzenia strony internetowej dla przedstawienia Państwa firmy, obiektu lub i...

Reklama [B]

Śledź nas

Najczęściej oglądane

Cud w gorzowskim szpitalu.

Cud w gorzowskim szpitalu.

Gorzowscy lekarze kolejny raz doprowadzili do szczęśliwego końca ciążę w sytuacji, gdy zbyt wcześnie odeszły wody płodowe. Teraz mały Tymon wraz z rodzicami jest już w domu.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

W piątek około godziny 10:45 na węźle Skwierzyna Zachód doszło do tragicznego zderzenia samochodu ciężarowego z osobówką. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

W dobie szalejącego kryzysu niełatwo być liderem biznesu. Im się udaje.

W dobie szalejącego kryzysu niełatwo być liderem biznesu. Im się...

Wzrost kosztów produkcji, kosztów utrzymania firm i pracowników. Wysokie ceny materiałów, nieaktualne kosztorysy, bo sytuacja dynamicznie się zmienia.

Ostatnie komentarze

Sonda

Czy podoba Ci się portal LubuskieOnline.pl ?

TAK
NIE
NIE WIEM