Reklama [A] - GBS Bank
Kierował po narkotykach, bez uprawnień i badań technicznych pojazdu. 39-latek zatrzymany po pościgu.

Jazda pod wpływem narkotyków, bez uprawnień i badań technicznych pojazdu była powodem nocnej ucieczki 30-letniego kierowcy przed patrolem wschowskiej Policji.

--- REKLAMA ---

Mężczyzna został zatrzymany chwilę po tym jak porzucił auto na jednej z posesji w Starych Drzewcach. Po krótki pościgu został zatrzymany przez interweniujących policjantów.

Do zdarzenia doszło tuż po północy (6 września) na terenie gminy Szlichtyngowa. Patrol wschowskiej policji zainteresował się kierowcą osobowego volkswagena, którego jazda wzbudziła podejrzenia co do stanu trzeźwości kierowcy.

Mężczyzna wykonywał gwałtowne manewry i na widok radiowozu skręcił w stronę Starych Drzewiec. Policjanci postanowili sprawdzić przyczyny irracjonalnego zachowania kierowcy i użyli sygnałów świetlnych i dźwiękowych w celu jego zatrzymania. Mężczyzna zamiast zjechać na pobocze, wjechał na drogę polną, a następnie zaczął gwałtownie cofać.

Po chwili zatrzymał się na wysokości jednej z posesji, wybiegł z pojazdu i zaczął uciekać. Mężczyzna został jednak szybko zatrzymany przez interweniujących policjantów.

39-latek oświadczył mundurowym, że wypił wcześniej jedno piwo. W wyniku sprawdzeń w systemie policyjnym wyszło na jaw, że nie posiadał on uprawnień do kierowania, a dowód rejestracyjny pojazdu, którym uciekał był zatrzymany z uwagi na fatalny stan techniczny auta.

Użyty test narkotykowy wykazał w jego organizmie obecność środków odurzających. 39-latek w najbliższym czasie usłyszy zarzuty.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

06-09-2022 Redakcja
Portal LubuskieOnline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

SKUP MB SPRINTER KACZKA HIACE HYUNDAI H100 GOTÓWKA

Pilnie odkupię wymienione auta w każdym stanie : - mercedes kaczka ,sprinter do 2000 r,vario - toyota corolla z lat 1988-2006e...

Śledź nas

Najczęściej oglądane

Cud w gorzowskim szpitalu.

Cud w gorzowskim szpitalu.

Gorzowscy lekarze kolejny raz doprowadzili do szczęśliwego końca ciążę w sytuacji, gdy zbyt wcześnie odeszły wody płodowe. Teraz mały Tymon wraz z rodzicami jest już w domu.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

W piątek około godziny 10:45 na węźle Skwierzyna Zachód doszło do tragicznego zderzenia samochodu ciężarowego z osobówką. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

Uciekał samochodem, pieszo a później wpław. [WIDEO]

Uciekał samochodem, pieszo a później wpław. [WIDEO]

18 zarzutów usłyszał zatrzymany przez świebodzińskich policjantów 34-latek. Wśród nich jest trzynastokrotne złamanie zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, dwukrotne niezatrzymanie się do kontroli, posiadanie narkotyków, a także wielokrotne kradzieże p...

Reklama [B]

Reklama [B] - Prokop i Syn

Ostatnie komentarze

Reklama [C]

Sonda

Czy podoba Ci się portal LubuskieOnline.pl ?

TAK
NIE
NIE WIEM