Reklama [A] - GBS Bank
KAS zlikwidowała trzy nielegalne punkty gier hazardowych w Lubuskiem.

Tylko we wrześniu br. funkcjonariusze z lubuskiej KAS zlikwidowali 3 nielegalne punkty, gdzie były urządzane gry na automatach. Łącznie podczas działań w Drezdenku, Słubicach i Zielonej Górze zabezpieczyli 14 urządzeń do gier.

--- REKLAMA ---

W każdym z kontrolowanych punktów znajdowały się osoby, które uwierzyły, że wygrana na automacie zależy od ich zręczności. Kontrolujący przeprowadzili tzw. eksperymenty procesowe, czyli zagrali na automatach i zarejestrowali przebieg tych gier. Okazało się, że to automat steruje przebiegiem gry bez udziału osoby grającej.

KAS przypomina, że za posiadanie nielegalnych automatów grożą kary w wysokości 100 tys. zł od jednego urządzenia. Taka kara grozi nie tylko właścicielowi nielegalnych automatów ale też osobie, która wydzierżawia lub wynajmuje lokal. Natomiast za organizowanie gier hazardowych oprócz grzywny, grozi również do 3 lat więzienia lub obie kary łącznie.

- Funkcjonariusze z lubuskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) zatrzymali 14 nielegalnych automatów do gier.
- Urządzenia pochodzą z nielegalnych punktów gier hazardowych w Drezdenku, Słubicach i Zielonej Górze.
- Punkty zostały zlikwidowane a ich właścicielom grozi grzywna a nawet więzienie.

Źródło: KAS Lubuskie

15-10-2022 Redakcja
Portal LubuskieOnline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

SKUP MB SPRINTER KACZKA HIACE HYUNDAI H100 GOTÓWKA

Pilnie odkupię wymienione auta w każdym stanie : - mercedes kaczka ,sprinter do 2000 r,vario - toyota corolla z lat 1988-2006e...

Śledź nas

Najczęściej oglądane

Cud w gorzowskim szpitalu.

Cud w gorzowskim szpitalu.

Gorzowscy lekarze kolejny raz doprowadzili do szczęśliwego końca ciążę w sytuacji, gdy zbyt wcześnie odeszły wody płodowe. Teraz mały Tymon wraz z rodzicami jest już w domu.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

W piątek około godziny 10:45 na węźle Skwierzyna Zachód doszło do tragicznego zderzenia samochodu ciężarowego z osobówką. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

Uciekał samochodem, pieszo a później wpław. [WIDEO]

Uciekał samochodem, pieszo a później wpław. [WIDEO]

18 zarzutów usłyszał zatrzymany przez świebodzińskich policjantów 34-latek. Wśród nich jest trzynastokrotne złamanie zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, dwukrotne niezatrzymanie się do kontroli, posiadanie narkotyków, a także wielokrotne kradzieże p...

Reklama [B]

Reklama [B] - Prokop i Syn

Ostatnie komentarze

Reklama [C]

Sonda

Czy podoba Ci się portal LubuskieOnline.pl ?

TAK
NIE
NIE WIEM