REKLAMA [A] - GBS BANK
Wybite szyby w witrynach, włamania do samochodów. Podejrzany już z zarzutami.

Funkcjonariusze gorzowskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie do dwóch samochodów, posługiwanie się skradzioną kartą oraz wybicie szyby w sklepie.

News will be here

A to mogą nie być wszystkie przestępstwa. Mężczyzna może odpowiadać jeszcze za kolejne wybite szyby na terenie Gorzowa. Po wycenie strat pokrzywdzeni mają złożyć zawiadomienie.

Policjanci kryminalni pracowali nad sprawą dwóch włamań do samochodów. Do zdarzeń doszło 7 sierpnia na ulicy Strzeleckiej i Wawrowskiej. W pierwszym przypadku sprawca zabrał z audi portfel z dokumentami. Przywłaszczył także kartą płatniczą, którą następnie wykonał transakcję w sklepie. Próbował zapłacić także za kolejne zakupy, ale nie udało mu się to. Transakcje została odrzucona. Tego samego dnia mężczyzna włamał się także do opla i ukradł saszetkę oraz telefon komórkowy. Policjanci kryminalni z komisariatu I ustalili, że za zdarzenia odpowiada ten sam mężczyzna, który w przeszłości miał już problemy z prawem.

Do policjantów dotarły także sygnały o wybitych w ostatnich dniach szybach w sklepach i banku. Kiedy do funkcjonariuszy zgłosił się jeden z pokrzywdzonych z ulicy Sikorskiego i miał zapis z monitoringu, policjanci szybko powiązali fakty i już wiedzieli, że i za te zdarzenie odpowiada ten sam człowiek. Kwestią czasu pozostało jego zatrzymanie i przedstawienie zarzutów.

Policjanci zatrzymali 29-latka w piątek (11 sierpnia). Po zebraniu niezbędnego materiału dowodowego, mężczyzna usłyszał pięć zarzutów: dwa dotyczą kradzieży z włamaniem do aut, następne dwa - próby, a także użycia w sklepie skradzionej karty i kolejny za wybicie szyby w drzwiach sklepu. Zarzutów może być jednak więcej. Z ustaleń wynika, że może także odpowiadać za wybite szyby w banku i innym sklepie. Policjanci oczekują na wycenę strat i złożenie zawiadomienia.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wielkopolskim

14-08-2023 Redakcja
Portal LubuskieOnline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Profesjonalne projekty elewacji domów w formie wizualizacji 2D/3D

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego profesjonalnego biura Elewacyjnie.pl, które oferuje projekt elewacji przedstawiany za ...


Firmowe strony internetowe, Strona i Sklep internetowy, Pozycjonowanie

Dzień dobry, Zachęcam do skorzystania z usługi stworzenia strony internetowej dla przedstawienia Państwa firmy, obiektu lub i...

Reklama [B]

Śledź nas

Najczęściej oglądane

Cud w gorzowskim szpitalu.

Cud w gorzowskim szpitalu.

Gorzowscy lekarze kolejny raz doprowadzili do szczęśliwego końca ciążę w sytuacji, gdy zbyt wcześnie odeszły wody płodowe. Teraz mały Tymon wraz z rodzicami jest już w domu.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

W piątek około godziny 10:45 na węźle Skwierzyna Zachód doszło do tragicznego zderzenia samochodu ciężarowego z osobówką. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

W dobie szalejącego kryzysu niełatwo być liderem biznesu. Im się udaje.

W dobie szalejącego kryzysu niełatwo być liderem biznesu. Im się...

Wzrost kosztów produkcji, kosztów utrzymania firm i pracowników. Wysokie ceny materiałów, nieaktualne kosztorysy, bo sytuacja dynamicznie się zmienia.

Ostatnie komentarze

Sonda

Czy podoba Ci się portal LubuskieOnline.pl ?

TAK
NIE
NIE WIEM