REKLAMA [A] - GBS BANK
Szczęśliwe zakończenie dwóch poszukiwań - 5 i 61-latki. [WIDEO]

Dla policjantów gorzowskiej komendy ogłoszono alarm po zgłoszeniu zaginięcia w lesie 61-latki. Kilkanaście minut później funkcjonariusze zostali powiadomieni o kolejnych poszukiwaniach. Tym razem w centrum miasta zaginęła 5-latka.

News will be here

W poszukiwania zaangażowani zostali policjanci wszystkich pionów, strażacy i mieszkańcy, którzy bardzo starali się pomóc. Oba poszukiwania zostały zakończone szczęśliwie.

Oficer dyżurny gorzowskiej komendy w czwartek przed godziną 15 odebrał zgłoszenie o zaginięciu 61-latki. Kobieta wyszła na grzyby do lasu w okolicach Lipek Wielkich. Dla policjantów ogłoszono alarm. Do poszukiwań skierowano funkcjonariuszy z komendy miejskiej i wojewódzkiej. W poszukiwaniach brali udział przewodnicy psów, a także dron i pododdziały prewencji. Policjanci sprawdzali okoliczne lasy, a do Lipek Wielkich kierowane były kolejne patrole.

Około godziny 15.40 do policjantów dotarła kolejna informacja dotycząca zaginięcia. W okolicach ulicy Bolesława Chrobrego i tak zwanego „kwadratu” ruszyły poszukiwania 5-latki. Na miejsce skierowano patrole. Funkcjonariusze ustalili rysopis dziecka i przekazali go wszystkim służbom. Jedna z kamer miejskiego monitoringu zarejestrowała dziewczynkę w rejonie „kwadratu”. Policyjne działania były wspierane przez strażaków. Komunikaty w o zaginięciu bardzo szybko rozeszły się wśród mieszkańców miasta. Kto tylko mógł, był zaangażowany w poszukiwania 5-latki. Policjanci odbierali kolejne sygnały od mieszkańców miasta, które były natychmiast weryfikowane. W drodze do Gorzowa Wielkopolskiego byli już policjanci z innych jednostek, by wesprzeć swoich kolegów w poszukiwaniach.

Około godziny 16.40 dzielnicowi II komisariatu zgłosili, że 61-letnia kobieta została przez nich odnaleziona w lesie. Nic jej nie było, kobieta mogła wrócić do domu, Kilkanaście minut później kolejna dobra wiadomość napłynęła od osoby, która zauważyła 5-latkę kilkaset metrów od miejsca zaginięcia. Na szczęście jej również nic się nie stało.

W poszukiwaniach brali udział policjanci, strażacy i mieszkańcy miasta. Należą im się słowa uznania, bo wszyscy mocno się zaangażowali i chcieli jak najszybciej odnaleźć 5-latkę. W miejscu przekazania dziecka po chwili zgromadziło się wiele osób. Moment ten został uwieczniony na kamerach miejskiego monitoringu.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wielkopolskim

22-10-2022 Redakcja
Portal LubuskieOnline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Profesjonalne projekty elewacji domów w formie wizualizacji 2D/3D

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego profesjonalnego biura Elewacyjnie.pl, które oferuje projekt elewacji przedstawiany za ...


Firmowe strony internetowe, Strona i Sklep internetowy, Pozycjonowanie

Dzień dobry, Zachęcam do skorzystania z usługi stworzenia strony internetowej dla przedstawienia Państwa firmy, obiektu lub i...

Reklama [B]

Śledź nas

Najczęściej oglądane

Cud w gorzowskim szpitalu.

Cud w gorzowskim szpitalu.

Gorzowscy lekarze kolejny raz doprowadzili do szczęśliwego końca ciążę w sytuacji, gdy zbyt wcześnie odeszły wody płodowe. Teraz mały Tymon wraz z rodzicami jest już w domu.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

W piątek około godziny 10:45 na węźle Skwierzyna Zachód doszło do tragicznego zderzenia samochodu ciężarowego z osobówką. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

W dobie szalejącego kryzysu niełatwo być liderem biznesu. Im się udaje.

W dobie szalejącego kryzysu niełatwo być liderem biznesu. Im się...

Wzrost kosztów produkcji, kosztów utrzymania firm i pracowników. Wysokie ceny materiałów, nieaktualne kosztorysy, bo sytuacja dynamicznie się zmienia.

Ostatnie komentarze

Sonda

Czy podoba Ci się portal LubuskieOnline.pl ?

TAK
NIE
NIE WIEM