REKLAMA [A] - GBS BANK
Pies potrzebował pomocy. Błąkał się po dachu. Jak tam wszedł?

Pies potrzebował pomocy po tym, jak zagubiony błąkał się po dachu budynku gospodarczego.

News will be here

Po raz kolejny na „wysokości” zadania stanęli policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji, którzy przy pomocy podnośnika ściągnęli osłabione zwierzę na ziemię. Piesek trafił pod opiekę schroniska, a po ustaleniu właściciela wrócił do swego prawdziwego domu.

Ta nietypowa interwencja miała miejsce w Zielonej Górze. Oficer dyżurny odebrał zgłoszenie, informujące o wystraszonym czworonogu znajdującego się dachu kilkumetrowego budynku. Piesek znalazł się tam prawdopodobnie po tym jak wyskoczył z okna pobliskiego budynku i nie potrafił bezpiecznie z niego zejść. Po przyjeździe na miejsce policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji potwierdzili, że na dachu budynku gospodarczego jednego z magazynów błąka się wystraszony pies.

Mundurowy przy wykorzystaniu wózka widłowego, którym operował jeden z pracowników firmy dostał się na dach. Policjant nie musiał czekać zbyt długo na zaufanie jakim obdarzył go piesek i po chwili był już w jego rękach. A następnie cieszył się już na ziemi z pomocy udzielonej przez policjantów. Czworonóg nakarmiony i napojony trafił pod opiekę jednego ze schronisk. Konieczne to było do czasu ustalenia właściciela. Kiedy to nastąpiło po pieska zgłosiła się jego właścicielka i zabrała go do swego domu. Ta sytuacja pokazuje, że na lubuskich policjantów można liczyć nawet podczas najbardziej nietypowych zdarzeń. #PomagamyiChronimy

Źródło:
Opracował: podinspektor Marcin Maludy
Rzcznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim

04-10-2022 Redakcja
Portal LubuskieOnline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Profesjonalne projekty elewacji domów w formie wizualizacji 2D/3D

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego profesjonalnego biura Elewacyjnie.pl, które oferuje projekt elewacji przedstawiany za ...


Firmowe strony internetowe, Strona i Sklep internetowy, Pozycjonowanie

Dzień dobry, Zachęcam do skorzystania z usługi stworzenia strony internetowej dla przedstawienia Państwa firmy, obiektu lub i...

Reklama [B]

Śledź nas

Najczęściej oglądane

Cud w gorzowskim szpitalu.

Cud w gorzowskim szpitalu.

Gorzowscy lekarze kolejny raz doprowadzili do szczęśliwego końca ciążę w sytuacji, gdy zbyt wcześnie odeszły wody płodowe. Teraz mały Tymon wraz z rodzicami jest już w domu.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

W piątek około godziny 10:45 na węźle Skwierzyna Zachód doszło do tragicznego zderzenia samochodu ciężarowego z osobówką. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

W dobie szalejącego kryzysu niełatwo być liderem biznesu. Im się udaje.

W dobie szalejącego kryzysu niełatwo być liderem biznesu. Im się...

Wzrost kosztów produkcji, kosztów utrzymania firm i pracowników. Wysokie ceny materiałów, nieaktualne kosztorysy, bo sytuacja dynamicznie się zmienia.

Ostatnie komentarze

Sonda

Czy podoba Ci się portal LubuskieOnline.pl ?

TAK
NIE
NIE WIEM