Reklama [A] - GBS Bank
Operator miejskiego monitoringu wytypował podpalacza. Podejrzany już z zarzutami. [WIDEO]

Gorzowscy policjanci dzięki informacjom przekazanym przez operatora miejskiego monitoringu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o podpalenie kontenerów na śmieci.

--- REKLAMA ---

Podejrzany był nietrzeźwy i trafił do gorzowskiej komendy. Usłyszał już zarzuty. Policjanci sprawdzają, czy nie odpowiada za inne, podobne zdarzenia, które miały miejsce na terenie miasta.

Funkcjonariusze informacje o płonących kontenerach na śmieci otrzymali przed północą w środę (3 sierpnia). Szybko okazało się, że wezwanie z okolic ulicy Dworcowej to nie jedyne, do których wyjeżdżali strażacy. Nie było wątpliwości, że doszło do podpalenia. Informacje o tym trafiły do policjantów pełniących nocną służbę. W działania zaangażowano również operatora miejskiego monitoringu. Okazało się, że jedno ze zdarzeń zostało zarejestrowane przez kamery zlokalizowane przy ulicy Spichrzowej. Operatorowi udało się ustalić, że chwilę przed pożarem pojawił się tam mężczyzna. Te ustalenia szybko dotarły do patroli. Nieumundurowani funkcjonariusze po północy na ulicy Sikorskiego zauważyli mężczyznę z plecakiem. Policjanci potwierdzili u oficera dyżurnego, że może być to osoba podejrzana. 26-letni mężczyzna został zatrzymany w gorzowskiej komendzie. Był nietrzeźwy, w organizmie miał 2 promile alkoholu.

Funkcjonariusze zebrali materiał dowodowy i wykonali oględziny przy ulicy Dworcowej i Spichrzowej, gdzie doszło do podpaleń. 26-latek usłyszał 2 zarzuty za zniszczenie mienia, za co grozi mu do 5 lat więzienia. Policjanci nadal zbierają materiał dowodowy, bo w ostatnich dniach na terenie miasta doszło do podobnych sytuacji w w sześciu innych lokalizacjach.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wielkopolskim

08-08-2022 Redakcja
Portal LubuskieOnline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

SKUP MB SPRINTER KACZKA HIACE HYUNDAI H100 GOTÓWKA

Pilnie odkupię wymienione auta w każdym stanie : - mercedes kaczka ,sprinter do 2000 r,vario - toyota corolla z lat 1988-2006e...

Śledź nas

Najczęściej oglądane

Cud w gorzowskim szpitalu.

Cud w gorzowskim szpitalu.

Gorzowscy lekarze kolejny raz doprowadzili do szczęśliwego końca ciążę w sytuacji, gdy zbyt wcześnie odeszły wody płodowe. Teraz mały Tymon wraz z rodzicami jest już w domu.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

W piątek około godziny 10:45 na węźle Skwierzyna Zachód doszło do tragicznego zderzenia samochodu ciężarowego z osobówką. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

Uciekał samochodem, pieszo a później wpław. [WIDEO]

Uciekał samochodem, pieszo a później wpław. [WIDEO]

18 zarzutów usłyszał zatrzymany przez świebodzińskich policjantów 34-latek. Wśród nich jest trzynastokrotne złamanie zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, dwukrotne niezatrzymanie się do kontroli, posiadanie narkotyków, a także wielokrotne kradzieże p...

Reklama [B]

Reklama [B] - Prokop i Syn

Ostatnie komentarze

Reklama [C]

Sonda

Czy podoba Ci się portal LubuskieOnline.pl ?

TAK
NIE
NIE WIEM