REKLAMA [A] - GBS BANK
Chciał uciec, bo był poszukiwany. [WIDEO]

Sprawność policjantów z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Gorzowie Wielkopolskim stanęła na drodze do wolności 22-letniego gorzowianina.

News will be here

Ten wiedząc, że jest poszukiwany i ma do odsiadki ponad 2 lata, zdecydował się na ucieczkę, gdy mundurowi chcieli go wylegitymować. Ta jednak nie trwała zbyt długo i po krótkiej chwili był on już w rękach policjantów.

Policjanci Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji to policjanci z krwi i kości, które swoje doświadczenie codziennie zbierają podczas trudnych służb. Liczne zabezpieczenia dużych imprez, przejazdy kibiców, dbanie o bezpieczeństwo na wielu obszarach procentuje skutecznością. Przekonał się o tym 22-letni gorzowianin, który z pewnością może mówić o dużym pechu.

Policjanci z oddziałów prewencji zostali wezwani na interwencję, która miała polegać na sprawdzeniu czy na dziedzińcu pawilonu przy ul. Marcinkowskiego w Gorzowie Wielkopolskim grupa ludzi nie pije alkoholu. Jeszcze zanim policjanci przystąpili do legitymowania, jeden z młodych uczestników zerwał się na równe nogi i zaczął uciekać.

Szybka i zdecydowana reakcja policjantów nie pozwoliła jednak na to, aby młody człowiek zgubił mundurowych. Po krótkiej chwili został zatrzymany. Kiedy policjanci zaczerpnęli wiedzy z baz danych, przekonali się co było powodem takiego zachowania. 22-latek był bowiem poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Łącznie gorzowianin ma do odsiadki 2 lata. To spowodowane jest z kolei kradzieżami z włamaniem, których dokonał w przeszłości.

Źródło: Policja Gorzów Wlkp

21-09-2022 Redakcja
Portal LubuskieOnline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Profesjonalne projekty elewacji domów w formie wizualizacji 2D/3D

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego profesjonalnego biura Elewacyjnie.pl, które oferuje projekt elewacji przedstawiany za ...


Firmowe strony internetowe, Strona i Sklep internetowy, Pozycjonowanie

Dzień dobry, Zachęcam do skorzystania z usługi stworzenia strony internetowej dla przedstawienia Państwa firmy, obiektu lub i...

Reklama [B]

Śledź nas

Najczęściej oglądane

Cud w gorzowskim szpitalu.

Cud w gorzowskim szpitalu.

Gorzowscy lekarze kolejny raz doprowadzili do szczęśliwego końca ciążę w sytuacji, gdy zbyt wcześnie odeszły wody płodowe. Teraz mały Tymon wraz z rodzicami jest już w domu.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

W piątek około godziny 10:45 na węźle Skwierzyna Zachód doszło do tragicznego zderzenia samochodu ciężarowego z osobówką. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

W dobie szalejącego kryzysu niełatwo być liderem biznesu. Im się udaje.

W dobie szalejącego kryzysu niełatwo być liderem biznesu. Im się...

Wzrost kosztów produkcji, kosztów utrzymania firm i pracowników. Wysokie ceny materiałów, nieaktualne kosztorysy, bo sytuacja dynamicznie się zmienia.

Ostatnie komentarze

Sonda

Czy podoba Ci się portal LubuskieOnline.pl ?

TAK
NIE
NIE WIEM