REKLAMA [A] - GBS BANK
''Gang kawiarzy'' złapany na gorącym uczynku.

Zastępca Komendanta Miejskiego Policji wraz z dwoma naczelnikami i funkcjonariuszką wracali ze spotkania organizacyjnego przed świętem Policji.

News will be here
W trakcie powrotu do komendy zauważyli kilku młodych mężczyzn, którzy wybiegli z jednego ze sklepów, wsiedli do auta i szybko odjechali. Policjanci natychmiast ruszyli za nimi. Okazało się, że mężczyźni ukradli chwilę wcześniej kilkanaście paczek kawy.

Gorzowscy policjanci swoje święto obchodzili w piątek (28 lipca) w Witnicy. Uroczystość poprzedzona była wieloma dniami przygotowań. By sprawdzić ostatnie elementy, w czwartek do Witnicy pojechał I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji podinspektor Sławomir Gorący, Naczelnik Wydziału Sztab Policji, nadkomisarz Arkadiusz Serafiński, Naczelnik Wydziału Wspomagającego komisarz Małgorzata Kwiatkowska i policjantka Zespołu Komunikacji Społecznej, aspirant sztabowy Agata Kądziołka.

Gdy wracali ze spotkania, około godziny 11.30 przejeżdżali ulicą Olimpijską i zauważyli, jak w stronę parkingu biegnie kilku mężczyzn. Po drodze gubili jakieś paczki, ale podnieśli je, wsiedli do zaparkowanego mercedesa i szybko odjechali. Policjanci postanowili, że jak najszybciej należy za nimi zawrócić. Funkcjonariusze podejrzewali, ze mogło dojść do kradzieży.

Po kilkuset metrach policjanci dogonili mercedesa i na ulicy Olimpijskiej zatrzymali do kontroli. Podczas sprawdzania pojazdu okazało się, ze w środku jest kilkanaście paczek kaw o łącznej wartości prawie 1000 złotych. Czterech mężczyzn w wieku od 26 do 31 lat usłyszało zarzuty i będą odpowiadać za kradzież, za co grozi im do 5 lat więzienia.

W aucie było także kilka sztuk odzieży z metkami, co będzie jeszcze sprawdzane. Dodatkowo mercedes nie miał przeglądu technicznego i w ogóle nie powinien jeździć po drogach. Pojazd został odholowany, a kierującego ukarano mandatem karnym w wysokości 1000 złotych.

Źródło: Policja Gorzów Wlkp.

31-07-2023 Redakcja
Portal LubuskieOnline.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Profesjonalne projekty elewacji domów w formie wizualizacji 2D/3D

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego profesjonalnego biura Elewacyjnie.pl, które oferuje projekt elewacji przedstawiany za ...


Firmowe strony internetowe, Strona i Sklep internetowy, Pozycjonowanie

Dzień dobry, Zachęcam do skorzystania z usługi stworzenia strony internetowej dla przedstawienia Państwa firmy, obiektu lub i...

Reklama [B]

Śledź nas

Najczęściej oglądane

Cud w gorzowskim szpitalu.

Cud w gorzowskim szpitalu.

Gorzowscy lekarze kolejny raz doprowadzili do szczęśliwego końca ciążę w sytuacji, gdy zbyt wcześnie odeszły wody płodowe. Teraz mały Tymon wraz z rodzicami jest już w domu.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

Tragiczny wypadek na szosie Kostrzyńskiej.

W piątek około godziny 10:45 na węźle Skwierzyna Zachód doszło do tragicznego zderzenia samochodu ciężarowego z osobówką. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

W dobie szalejącego kryzysu niełatwo być liderem biznesu. Im się udaje.

W dobie szalejącego kryzysu niełatwo być liderem biznesu. Im się...

Wzrost kosztów produkcji, kosztów utrzymania firm i pracowników. Wysokie ceny materiałów, nieaktualne kosztorysy, bo sytuacja dynamicznie się zmienia.

Ostatnie komentarze

Sonda

Czy podoba Ci się portal LubuskieOnline.pl ?

TAK
NIE
NIE WIEM